Oprettede spillere

Flg. nuværende spillere er oprettet (ialt 804):


(DGK)
"Super" Mario
(Nybrogaard)
(træner) Paw
(træner) Paw
(Nybrogaard)
Adam Witten
Adam Witten
(Egmont)
Agnethe Florentsen
Agnethe Florentsen
(Otto Mønsted (D))
Alex Bjerre
Alex Bjerre
(Ostenfeld)
Amalie Christensen
Amalie Christensen
(Grønjord (D))
Amalie Jelstrup
Amalie Jelstrup
(Nordisk (D))
Amalie Vind Hanke
Amalie Vind Hanke
(Nordisk (D))
Amanda Bak Larsen
Amanda Bak Larsen
(Otto Mønsted (D))
Anders Aarby
Anders Aarby
(Egmont)
Anders Björk
Anders Björk
(Ostenfeld)
Anders Bloch
Anders Bloch
(Hjortespring)
Anders Dall
Anders Dall
(Hjortespring)
Anders Hamann
Anders Hamann
(Studentergaarden)
Anders K
Anders K
(Nybrogaard)
Anders Lykkestrup
Anders Lykkestrup
(Nybrogaard)
Anders Stein Knudsen
Anders Stein Knudsen
(Otto Mønsted)
Anders Wiborg
Anders Wiborg
(Studentergaarden)
André
André "Pete" Møller
(Otto Mønsted)
Andreas Blume
Andreas Blume
(Nordisk)
Andreas Brink
Andreas Brink
(Ostenfeld)
Andreas Palm Knudsen
Andreas Palm Knudsen
(Otto Mønsted)
Andreas Piculell
Andreas Piculell
(Ostenfeld)
Andreas Piil Pedersen
Andreas Piil Pedersen
(Otto Mønsted)
Andreas Sørensen
Andreas Sørensen
(Otto Mønsted)
Andreas Thomsen
Andreas Thomsen
(Nybrogaard)
Anette Fuchs
Anette Fuchs
(Tietgen (D))
Ann Sophie Andersen
Ann Sophie Andersen
(PoNyerne (D))
Anna Barbara
Anna Barbara
(DGK (D))
Anna Emmeluth
Anna Emmeluth
(Nordisk (D))
Anna Krog Nielsen
Anna Krog Nielsen
(PoNyerne (D))
Anna Skov
Anna Skov
(DGK (D))
Anna Tvergaard
Anna Tvergaard
(Grønjord (D))
Anne Lind Holm
Anne Lind Holm
(Otto Mønsted (D))
Anthon Elm
Anthon Elm
(Otto Mønsted)
Anton G-escu
Anton G-escu
(Morbærhaven)
Anton Sylvester Lilleør
Anton Sylvester Lilleør
(Studentergaarden)
Arkadiusz
Arkadiusz
(Nybrogaard)
Arnar Bender
Arnar Bender
(Morbærhaven)
Asger Conradsen
Asger Conradsen
(Hjortespring)
Ask Ny3
Ask Ny3
(Egmont)
August Møbius
August Møbius
(Ostenfeld)
Bastian Busck-Rasmussen
Bastian Busck-Rasmussen
(Studentergaarden)
Bayram Bayram
Bayram Bayram
(Ostenfeld)
Ben Lewinsky
Ben Lewinsky
(Tietgen)
Benjamin
Benjamin
(Nybrogaard)
Benjamin Grundahl
Benjamin Grundahl
(Studentergaarden)
Berhan Baydar
Berhan Baydar
(Ostenfeld)
Biren Singh
Biren Singh
(Nybrogaard)
Bjarke Underbjerg
Bjarke Underbjerg
(Studentergaarden)
Bo van Gaal
Bo van Gaal
(PoNyerne (D))
Bodil Åbom
Bodil Åbom
(Otto Mønsted (D))
Camilla Feineis
Camilla Feineis
(Otto Mønsted (D))
Camilla Skov
Camilla Skov
(PoNyerne (D))
Camilla Søs Nielsen
Camilla Søs Nielsen
(PoNyerne (D))
Caroline Sahlholt
Caroline Sahlholt
(Nordisk (D))
Caroline Tranberg
Caroline Tranberg
(Nordisk (D))
Casper Konnerup
Casper Konnerup
(Studentergaarden)
Cathrine Dalgaard
Cathrine Dalgaard
(Tietgen (D))
Cecilie Gormsen
Cecilie Gormsen
(Løvinderne (D))
Cecilie Helkjær Engen
Cecilie Helkjær Engen
(Løvinderne (D))
Cecilie Helkjær Engen
Cecilie Helkjær Engen
(Løvinderne (D))
Chris Petersen
Chris Petersen
(Nybrogaard)
Christian Bell
Christian Bell
(Otto Mønsted)
Christian Dahl
Christian Dahl
(Otto Mønsted)
Christian Friberg
Christian Friberg
(Hjortespring)
Christian Kragh
Christian Kragh
(Studentergaarden)
Christian MAX
Christian MAX
(Otto Mønsted)
Christian Nis Schmidt
Christian Nis Schmidt
(Studentergaarden)
Christian Ritter
Christian Ritter
(Otto Mønsted)
Christina Jo Rasmussen
Christina Jo Rasmussen
(Løvinderne (D))
Christoffer Flindt
Christoffer Flindt
(Otto Mønsted)
Cilie Hansen
Cilie Hansen
(Grønjord (D))
Claes Scherwin
Claes Scherwin
(Nybrogaard)
Clara Heinze
Clara Heinze
(Nordisk (D))
Cæcilie Nielsen
Cæcilie Nielsen
(Tietgen (D))
Cæcilie Nørgaard Dam
Cæcilie Nørgaard Dam
(Løvinderne (D))
Cæcilie Sejr Bloch
Cæcilie Sejr Bloch
(PoNyerne (D))
Dan Rose Olsen
Dan Rose Olsen
(Morbærhaven)
Dan Valeur
Dan Valeur
(Nybrogaard)
Daniel Ancher
Daniel Ancher
(Nybrogaard)
Daniel Schou
Daniel Schou
(Egmont)
Daniel Sonne
Daniel Sonne
(Nybrogaard)
David
David
(Egmont)
David
David
(Nybrogaard)
David Lyngh
David Lyngh
(Studentergaarden)
Didde Høeg
Didde Høeg
(Løvinderne (D))
Dominik Porczak
Dominik Porczak
(Nybrogaard)
Dustin Patel
Dustin Patel
(Nordisk)
Emil
Emil
(Nybrogaard)
Emil
Emil "Lønne" Jensen
(Hjortespring)
Emil Ebbesen Baulund
Emil Ebbesen Baulund
(Studentergaarden)
Emil Holten-Andersen
Emil Holten-Andersen
(Otto Mønsted)
Emil Lykholt
Emil Lykholt
(Hjortespring)
Emil Munksgaard
Emil Munksgaard
(Otto Mønsted)
Emil Ørskov Ipsen
Emil Ørskov Ipsen
(Studentergaarden)
Emilie Refsgaard
Emilie Refsgaard
(Otto Mønsted (D))
Emma Christina Ginman
Emma Christina Ginman
(Løvinderne (D))
Emma Hedvig Hansen
Emma Hedvig Hansen
(Nordisk (D))
Emma Madvig Nexø
Emma Madvig Nexø
(Nordisk (D))
Emmelie Mayer
Emmelie Mayer
(Otto Mønsted (D))
Enya-Jade Albertyn
Enya-Jade Albertyn
(PoNyerne (D))
Erik Stender Hornstrup
Erik Stender Hornstrup
(Otto Mønsted)
Esben
Esben
(Nybrogaard)
Esben Scriver Andersen
Esben Scriver Andersen
(Studentergaarden)
Esben Trabjerg
Esben Trabjerg
(Studentergaarden)
Eskil Bols
Eskil Bols
(Nybrogaard)
Fie Jelstrup
Fie Jelstrup
(Otto Mønsted (D))
Fie Thorup Hansen
Fie Thorup Hansen
(Grønjord (D))
Filip Madsen
Filip Madsen
(Ostenfeld)
Frederick Larsen
Frederick Larsen
(Studentergaarden)
Frederik Bech
Frederik Bech
(Nordisk)
Frederik Beth
Frederik Beth
(Otto Mønsted)
Frederik Buur Rosbach
Frederik Buur Rosbach
(Studentergaarden)
Frederik Løf
Frederik Løf
(Otto Mønsted)
Frederik Nielsen
Frederik Nielsen
(Nybrogaard)
Frederik Rørbech
Frederik Rørbech
(Nybrogaard)
Frederik Voss
Frederik Voss
(Tietgen)
Frederik Winsløv
Frederik Winsløv
(Nybrogaard)
Gaia Skaarup
Gaia Skaarup
(Otto Mønsted (D))
Gudrun Jonsdottir
Gudrun Jonsdottir
(Grønjord (D))
Gæsten
Gæsten
(RHK)
Hans Genee
Hans Genee
(Nordisk)
hasse
hasse
(Egmont)
Helena Krüger
Helena Krüger
(Nordisk (D))
Helle Henriksen
Helle Henriksen
(Nordisk (D))
Ida Bekker Ousager
Ida Bekker Ousager
(Nordisk (D))
Ida Clemmensen
Ida Clemmensen
(Nordisk (D))
Ida Lystrup Andresen
Ida Lystrup Andresen
(Otto Mønsted (D))
Ida Meldgaard Christensen
Ida Meldgaard Christensen
(Løvinderne (D))
Ida Vægter Rasmussen
Ida Vægter Rasmussen
(Otto Mønsted (D))
Ida-Maie Søby
Ida-Maie Søby
(Nordisk (D))
Ina Laursen
Ina Laursen
(Nordisk (D))
Inez Lindemann Kristensen
Inez Lindemann Kristensen
(Løvinderne (D))
Ingrid Brandt
Ingrid Brandt
(Tietgen (D))
Irvin Tekesinovic
Irvin Tekesinovic
(Otto Mønsted)
Isabel Drost Thuen
Isabel Drost Thuen
(Nordisk (D))
Jack George
Jack George
(Egmont)
Jacob Frøsig
Jacob Frøsig
(Nybrogaard)
Jacob Groes
Jacob Groes
(Ostenfeld)
Jacob Petersen
Jacob Petersen
(Ostenfeld)
Jacob Thamdrup
Jacob Thamdrup
(Studentergaarden)
Jacob Troelsgaard
Jacob Troelsgaard
(Studentergaarden)
jakob
jakob
(DGK)
Jakob
Jakob
(Egmont)
Jakob
Jakob
(Nordisk)
Jakob Bøcher Müller
Jakob Bøcher Müller
(Studentergaarden)
Jakob Grønborg
Jakob Grønborg
(Nybrogaard)
Jakob Hansen
Jakob Hansen
(Morbærhaven)
jakob ingels
jakob ingels
(Egmont)
Jakob Jepsen
Jakob Jepsen
(Nordisk)
Jakob Josiassen
Jakob Josiassen
(Studentergaarden)
Jakob Maltha
Jakob Maltha
(Egmont)
Jane Gotfredsen
Jane Gotfredsen
(Grønjord (D))
Janko Reddi
Janko Reddi
(Egmont)
Janus
Janus "Zlatan"
(Otto Mønsted)
Jennie Augsburg
Jennie Augsburg
(Nybrogaard)
Jens Baun
Jens Baun
(Otto Mønsted)
Jens Erik Mikkelsen Jensen
Jens Erik Mikkelsen Jensen
(Studentergaarden)
Jens Madsen
Jens Madsen
(Hjortespring)
Jeppe Bendtsen
Jeppe Bendtsen
(Studentergaarden)
Jeppe Björk
Jeppe Björk
(Ostenfeld)
Jeppe Brandt
Jeppe Brandt
(Tietgen)
Jeppe Kloster
Jeppe Kloster
(Studentergaarden)
Jesper
Jesper "Kanon" Bøtner
(Otto Mønsted)
Jesper Frandsen
Jesper Frandsen
(Ostenfeld)
Jesper Hansen
Jesper Hansen
(Tietgen)
Jesper Jerry
Jesper Jerry
(Egmont)
Jimmi Nielsen
Jimmi Nielsen
(Morbærhaven)
Joachim
Joachim
(Nordisk)
Joakim
Joakim
(Nordisk)
Joanna Hagstrøm
Joanna Hagstrøm
(Nordisk (D))
Johan
Johan
(Nordisk)
Johan Bach
Johan Bach
(Hjortespring)
Johan Bommelund Houby
Johan Bommelund Houby
(Studentergaarden)
Johan Varning Bendtsen
Johan Varning Bendtsen
(Studentergaarden)
Johannes Axerud
Johannes Axerud
(Studentergaarden)
John
John
(Nordisk)
JohnStar 668
JohnStar 668
(Egmont)
Jon Bredahl
Jon Bredahl
(Tietgen)
Jonas Brandt
Jonas Brandt
(Otto Mønsted)
Jonas Jensen
Jonas Jensen
(Nordisk)
Jonas Magnus
Jonas Magnus
(Egmont)
Jonatan
Jonatan
(DGK)
Josef Haysen
Josef Haysen
(Otto Mønsted)
Josefine Pallesen
Josefine Pallesen
(Otto Mønsted (D))
Joseph Munch
Joseph Munch
(Studentergaarden)
Julie Franck
Julie Franck
(PoNyerne (D))
Julie Marie Winckler
Julie Marie Winckler
(Otto Mønsted (D))
Julie Monberg
Julie Monberg
(PoNyerne (D))
Kallestrup
Kallestrup
(Nordisk)
Karl Bryde
Karl Bryde
(Tietgen)
Karl Bryde Bindslev
Karl Bryde Bindslev
(Otto Mønsted)
Karoline Knudsen
Karoline Knudsen
(Grønjord (D))
Karsten Vestergaard
Karsten Vestergaard
(Otto Mønsted)
Kasper Ebbesen
Kasper Ebbesen
(Otto Mønsted)
Kasper Ehlers
Kasper Ehlers
(Studentergaarden)
Kasper Garnak
Kasper Garnak
(Studentergaarden)
Kasper Hansen
Kasper Hansen
(Nybrogaard)
Kasper Løwe
Kasper Løwe
(Ostenfeld)
Kasper Skov Mørk
Kasper Skov Mørk
(Otto Mønsted)
Kathrine Tarp
Kathrine Tarp
(Grønjord (D))
Katja Maria Lustrup
Katja Maria Lustrup
(Løvinderne (D))
Katrine Falcon Søby
Katrine Falcon Søby
(Løvinderne (D))
Katrine Lauritzen
Katrine Lauritzen
(Løvinderne (D))
Katrine Thoregaard
Katrine Thoregaard
(Grønjord (D))
Kenneth hansen
Kenneth hansen
(Otto Mønsted)
Kim Maribo
Kim Maribo
(Egmont)
Kim Pedersen
Kim Pedersen
(Otto Mønsted)
Kira Mynster
Kira Mynster
(Tietgen (D))
Kirsten Prisum
Kirsten Prisum
(Egmont (D))
Kirstine Mortensen
Kirstine Mortensen
(Otto Mønsted (D))
Kirstine Nielsen
Kirstine Nielsen
(Tietgen (D))
Klara Kubiak
Klara Kubiak
(Nordisk (D))
Klaus Bruun Pedersen
Klaus Bruun Pedersen
(Studentergaarden)
Konstantin Babayan
Konstantin Babayan
(Studentergaarden)
Kristian Carlsen
Kristian Carlsen
(Otto Mønsted)
Kristian Printz
Kristian Printz
(Otto Mønsted)
Kristine Jonassen
Kristine Jonassen
(Nordisk (D))
Kristoffer Pind Levison
Kristoffer Pind Levison
(Studentergaarden)
Kuba Kowalczyk
Kuba Kowalczyk
(Nybrogaard)
Kuni L. Huang
Kuni L. Huang
(Morbærhaven)
Lars Overgaard
Lars Overgaard
(Studentergaarden)
Lasse
Lasse
(Nordisk)
Lasse Hasbo
Lasse Hasbo
(Morbærhaven)
Lasse Wester
Lasse Wester
(Egmont)
Lasse Wester
Lasse Wester
(Nybrogaard)
Lasse Østrup Petersen
Lasse Østrup Petersen
(Studentergaarden)
Lauge Rasmussen
Lauge Rasmussen
(Otto Mønsted)
Laura Rosenkvist Hansen
Laura Rosenkvist Hansen
(Løvinderne (D))
Laurits Krag Nielsen
Laurits Krag Nielsen
(Otto Mønsted)
Lea Sørensen
Lea Sørensen
(Løvinderne (D))
Linda Markworth
Linda Markworth
(Grønjord (D))
Line Anker
Line Anker
(Grønjord (D))
Line Regel-Kristensen
Line Regel-Kristensen
(PoNyerne (D))
Line Thisted
Line Thisted
(Grønjord (D))
Line Wulff
Line Wulff
(Tietgen (D))
Lisbeth Christensen
Lisbeth Christensen
(Grønjord (D))
Loic Deschamps
Loic Deschamps
(Nybrogaard)
Louise Frederiksen
Louise Frederiksen
(PoNyerne (D))
Louise Kastberg
Louise Kastberg
(Løvinderne (D))
Louise Kjems
Louise Kjems
(Nordisk (D))
Louise Rasmussen
Louise Rasmussen
(Grønjord (D))
Luca Christian
Luca Christian
(Nybrogaard)
Luke Downham
Luke Downham
(Otto Mønsted)
Luna Witt
Luna Witt
(Nordisk (D))
Mads Eirup
Mads Eirup
(Nordisk)
Mads Elming
Mads Elming
(Studentergaarden)
Mads Emil Andersen
Mads Emil Andersen
(Nybrogaard)
Mads Engblom
Mads Engblom
(Ostenfeld)
Mads Engel Pedersen
Mads Engel Pedersen
(Otto Mønsted)
Mads Falkenberg
Mads Falkenberg
(Hjortespring)
Mads Filbert
Mads Filbert
(Nordisk)
Mads Gerhard
Mads Gerhard
(Hjortespring)
Mads Knudsen
Mads Knudsen
(Nordisk)
Mads Oehlenschlaeger
Mads Oehlenschlaeger
(Studentergaarden)
Mads Oehlenschlaeger
Mads Oehlenschlaeger
(Studentergaarden)
Mads Samuttis
Mads Samuttis
(Otto Mønsted)
Mads Winkelmann
Mads Winkelmann
(Morbærhaven)
Magnus Boye
Magnus Boye
(Otto Mønsted)
Magnus Erck
Magnus Erck
(Tietgen)
Magnus Prag
Magnus Prag
(Hjortespring)
Maibritt Huusmann Jensen
Maibritt Huusmann Jensen
(Otto Mønsted (D))
Maiken Brøndum Pedersen
Maiken Brøndum Pedersen
(Otto Mønsted (D))
Maiken Reimer
Maiken Reimer
(Nordisk (D))
Malea Madsen
Malea Madsen
(Nybrogaard)
Malea Madsen
Malea Madsen
(PoNyerne (D))
Malene Randskov
Malene Randskov
(PoNyerne (D))
Malte Dahl
Malte Dahl
(Studentergaarden)
Malte Marno
Malte Marno
(Studentergaarden)
Malthe Haubo
Malthe Haubo
(Egmont)
Mamadou Dosso
Mamadou Dosso
(Morbærhaven)
Mareike Kuhlendahl
Mareike Kuhlendahl
(Grønjord (D))
Maria Brask Pedersen
Maria Brask Pedersen
(Løvinderne (D))
Maria Chopart
Maria Chopart
(Otto Mønsted (D))
Maria Finke
Maria Finke
(Grønjord (D))
Maria Gade
Maria Gade
(RHK (D))
Maria Ougaard
Maria Ougaard
(Nybrogaard)
Maria Ougaard
Maria Ougaard
(PoNyerne (D))
Maria Schiøler
Maria Schiøler
(PoNyerne (D))
Marianne G. Nissen
Marianne G. Nissen
(Grønjord (D))
Marie Blomgren Jepsen
Marie Blomgren Jepsen
(Løvinderne (D))
Marie Christensen
Marie Christensen
(Tietgen (D))
Marie Højs
Marie Højs
(Tietgen (D))
Marie Tuxen
Marie Tuxen
(RHK (D))
Marieke van den Pol
Marieke van den Pol
(Otto Mønsted (D))
Martin
Martin "Polak" Jensen
(Hjortespring)
Martin Andersen
Martin Andersen
(Morbærhaven)
Martin Dyrvang
Martin Dyrvang
(Morbærhaven)
Martin Feineis
Martin Feineis
(Otto Mønsted)
Martin målmand
Martin målmand
(Nybrogaard)
Martin Møller
Martin Møller
(Morbærhaven)
Martina Ekström
Martina Ekström
(Tietgen (D))
Mathias Brade
Mathias Brade
(Studentergaarden)
Mathias Gregersen
Mathias Gregersen
(Otto Mønsted)
Mathias Jelletoft
Mathias Jelletoft
(Otto Mønsted)
Mathias Just Justesen
Mathias Just Justesen
(Studentergaarden)
Mathias Wadsholt
Mathias Wadsholt
(Otto Mønsted)
Mathias Westermann
Mathias Westermann
(Otto Mønsted)
Mathilde Wegmann
Mathilde Wegmann
(Tietgen (D))
Maths Mathuren
Maths Mathuren
(Morbærhaven)
Mattheus
Mattheus
(Nybrogaard)
Mattheus
Mattheus "Mato"
(Nybrogaard)
Merete Randskov
Merete Randskov
(PoNyerne (D))
Mette Aagaard Lund
Mette Aagaard Lund
(PoNyerne (D))
Mette Lystoft
Mette Lystoft
(Nordisk (D))
Mette Ring
Mette Ring
(Otto Mønsted (D))
Mette Størup
Mette Størup
(Tietgen (D))
Mette-Ann Jensen
Mette-Ann Jensen
(Tietgen (D))
Mia Mønster Tjørnum
Mia Mønster Tjørnum
(Otto Mønsted (D))
Mia Pallisgaard Hansen
Mia Pallisgaard Hansen
(Løvinderne (D))
Mia Rasmussen
Mia Rasmussen
(Otto Mønsted (D))
Michael Banning
Michael Banning
(Studentergaarden)
Michael Fleck
Michael Fleck
(Otto Mønsted)
Michael Furland
Michael Furland
(Hjortespring)
Michael Kell
Michael Kell
(Nybrogaard)
Michael Ojiaku
Michael Ojiaku
(Ostenfeld)
Michael Schefferling
Michael Schefferling
(Otto Mønsted)
Michiel Vromans
Michiel Vromans
(Nybrogaard)
Mie Damkjær Geertsen
Mie Damkjær Geertsen
(Løvinderne (D))
Mike Budek
Mike Budek
(Nordisk)
Mike Lauge
Mike Lauge
(Nordisk)
Mikkel Flaherty Hansen
Mikkel Flaherty Hansen
(Otto Mønsted)
Mikkel Mørch
Mikkel Mørch
(Nybrogaard)
Minh Chui
Minh Chui
(Morbærhaven)
Mise Biduda
Mise Biduda
(Otto Mønsted (D))
Mohamed Tamer
Mohamed Tamer
(Nybrogaard)
Monica Bjørn Munkøe
Monica Bjørn Munkøe
(PoNyerne (D))
Monika Laugesen
Monika Laugesen
(Nordisk (D))
Morten Frahm
Morten Frahm
(Tietgen)
Morten Kastrup
Morten Kastrup
(Otto Mønsted)
Morten Scriver Andersen
Morten Scriver Andersen
(Studentergaarden)
Morten Valvik
Morten Valvik
(Nordisk)
Musse Hansen
Musse Hansen
(Morbærhaven)
Nafise Lachiani
Nafise Lachiani
(Hjortespring)
Naja Duus Bendixen
Naja Duus Bendixen
(Otto Mønsted (D))
Nana Gram
Nana Gram
(Grønjord (D))
Nana Thisted
Nana Thisted
(Grønjord (D))
Nanna Johnsøn
Nanna Johnsøn
(PoNyerne (D))
Nanna witt
Nanna witt
(Nordisk (D))
Nathalie Eriksen
Nathalie Eriksen
(Otto Mønsted (D))
Nick Fritze
Nick Fritze
(Morbærhaven)
Niclas Bur Andersen
Niclas Bur Andersen
(Otto Mønsted)
Niclas Madsen
Niclas Madsen
(Nordisk)
Niclas Rathje
Niclas Rathje
(Ostenfeld)
Nicolai Bisgaard
Nicolai Bisgaard
(Nybrogaard)
Nicolai Larsen
Nicolai Larsen
(Otto Mønsted)
Nicolai Ly
Nicolai Ly
(Tietgen)
Nicolai Riis Ladefoged
Nicolai Riis Ladefoged
(Otto Mønsted)
Nicolaj Wittrock Madsen
Nicolaj Wittrock Madsen
(Studentergaarden)
Niels
Niels
(DGK)
Niels Br Nielsen
Niels Br Nielsen
(Otto Mønsted)
Niels Engberg
Niels Engberg
(Otto Mønsted)
Niklas Flink
Niklas Flink
(Nordisk)
Niklas Howalt Hansen
Niklas Howalt Hansen
(Hjortespring)
Nikolai Jølck
Nikolai Jølck
(Nybrogaard)
Nikolai Klokholm
Nikolai Klokholm
(Otto Mønsted)
Nikolaj Hedelund
Nikolaj Hedelund
(Hjortespring)
Nikolaj skeem
Nikolaj skeem
(Otto Mønsted)
Nynne H. Almdal
Nynne H. Almdal
(Grønjord (D))
Ole Busborg Jensen
Ole Busborg Jensen
(Nybrogaard)
Oliver
Oliver
(RHK)
Oliver
Oliver
(Nybrogaard)
Oliver Billeskov
Oliver Billeskov
(Ostenfeld)
Oscar Werner Markussen
Oscar Werner Markussen
(Studentergaarden)
Osman Mohamoud
Osman Mohamoud
(Nybrogaard)
Palle Nøhr
Palle Nøhr
(Otto Mønsted)
Pernille Bøgedal
Pernille Bøgedal
(Otto Mønsted (D))
Pernille Jørgensen
Pernille Jørgensen
(Nordisk (D))
Pernille Jørsboe
Pernille Jørsboe
(Egmont (D))
Peter Lund Jansen
Peter Lund Jansen
(Nybrogaard)
Peter Vistar
Peter Vistar
(Nybrogaard)
Philip K
Philip K
(Morbærhaven)
Philip Telmer
Philip Telmer
(Tietgen)
Phillip
Phillip
(DGK)
Ramon Bassols
Ramon Bassols
(Tietgen)
Raquel Rodriguez
Raquel Rodriguez
(Tietgen (D))
Rasmus Bjerre
Rasmus Bjerre
(Studentergaarden)
Rasmus Bo Sørensen
Rasmus Bo Sørensen
(Studentergaarden)
Rasmus Damgaard Olsen
Rasmus Damgaard Olsen
(Studentergaarden)
Rasmus Iwersen
Rasmus Iwersen
(Ostenfeld)
Rasmus Kristensen
Rasmus Kristensen
(Otto Mønsted)
Rasmus M4
Rasmus M4
(Egmont)
Rasmus Målmand
Rasmus Målmand
(Otto Mønsted)
Rasmus Nielsen
Rasmus Nielsen
(Hjortespring)
Rebecca Nansamba
Rebecca Nansamba
(Grønjord (D))
Rebekka De Besche
Rebekka De Besche
(Tietgen (D))
Ricco Hansen
Ricco Hansen
(Tietgen)
Rieke Lo Madsen
Rieke Lo Madsen
(PoNyerne (D))
Rosbach
Rosbach
(Nordisk)
Rune Klitgaard
Rune Klitgaard
(Otto Mønsted)
Runi
Runi
(Nybrogaard)
Sabine Bjerre
Sabine Bjerre
(Otto Mønsted (D))
Sally Devantier
Sally Devantier
(Hjortespring)
Samyia Beg
Samyia Beg
(Løvinderne (D))
Sandrine Biduda
Sandrine Biduda
(Otto Mønsted (D))
Sara Armandi
Sara Armandi
(Løvinderne (D))
Sara Blicher
Sara Blicher
(Løvinderne (D))
Sara Eiríksdóttir
Sara Eiríksdóttir
(PoNyerne (D))
Sara Lehne
Sara Lehne
(Otto Mønsted (D))
Sarah Bisgaard Møller
Sarah Bisgaard Møller
(Otto Mønsted (D))
Sarah Melchiorsen
Sarah Melchiorsen
(PoNyerne (D))
Sebastian Ryholl
Sebastian Ryholl
(Ostenfeld)
Senja Kuokkanen
Senja Kuokkanen
(PoNyerne (D))
Serina Malm
Serina Malm
(PoNyerne (D))
Signe Baggesen
Signe Baggesen
(Tietgen (D))
Signe Boye Knudsen
Signe Boye Knudsen
(Nordisk (D))
Signe Hansen
Signe Hansen
(PoNyerne (D))
Signe Mouridsen
Signe Mouridsen
(Løvinderne (D))
Signe Uhrenholdt Madsen
Signe Uhrenholdt Madsen
(Løvinderne (D))
Sigurd Steffensen
Sigurd Steffensen
(Otto Mønsted)
Simon
Simon
(Egmont)
Simon Andersen
Simon Andersen
(Nybrogaard)
Simon Flachs
Simon Flachs
(Nordisk)
Simon Haarh
Simon Haarh
(Otto Mønsted)
Simon Hedelund
Simon Hedelund
(Hjortespring)
Simon Husby
Simon Husby
(Egmont)
Simon Jacobsen
Simon Jacobsen
(Otto Mønsted)
Simon Müller Karstoft
Simon Müller Karstoft
(Otto Mønsted)
Simon Ruder
Simon Ruder
(Otto Mønsted)
Sophia Fonager Weihe
Sophia Fonager Weihe
(Grønjord (D))
Sophie Louise Gladov
Sophie Louise Gladov
(Løvinderne (D))
Spillertrup
Spillertrup
(Egmont)
Stina Sohl
Stina Sohl
(Otto Mønsted (D))
Stine Dahlstrup
Stine Dahlstrup
(PoNyerne (D))
Stine Eva Larsen
Stine Eva Larsen
(Løvinderne (D))
Stine Johnsen
Stine Johnsen
(Grønjord (D))
Stine Jørgensen
Stine Jørgensen
(Otto Mønsted (D))
Søren Andersson
Søren Andersson
(Studentergaarden)
Søren Haselmann
Søren Haselmann
(Studentergaarden)
Søren Kallfoed
Søren Kallfoed
(Studentergaarden)
Søren Peter Andersen
Søren Peter Andersen
(Studentergaarden)
Søren Sommer
Søren Sommer
(Studentergaarden)
Tais Olsen
Tais Olsen
(Morbærhaven)
Tam N
Tam N
(Morbærhaven)
Thanh Ba Tran
Thanh Ba Tran
(Morbærhaven)
Thea Nissen
Thea Nissen
(Tietgen (D))
Thomas Frederik Lausen
Thomas Frederik Lausen
(Otto Mønsted)
Thomas Kragh
Thomas Kragh
(Otto Mønsted)
Thor Hvid-Olsen
Thor Hvid-Olsen
(Hjortespring)
Tilde Jacobsen
Tilde Jacobsen
(Nordisk (D))
Tine Tolstrup
Tine Tolstrup
(DGK (D))
Tinne Nissen
Tinne Nissen
(Nordisk (D))
Tobias Ag
Tobias Ag
(Morbærhaven)
Tobias Frantsen
Tobias Frantsen
(Hjortespring)
Tobias Houg
Tobias Houg
(Studentergaarden)
Tobias J
Tobias J
(Morbærhaven)
Tobias Meyer
Tobias Meyer
(Nybrogaard)
Tobias Zanchetta Kock
Tobias Zanchetta Kock
(Hjortespring)
Tone Bengtsen
Tone Bengtsen
(Tietgen (D))
Torben Vinter
Torben Vinter
(Studentergaarden)
Tore Clausen
Tore Clausen
(Ostenfeld)
Trine Aaen
Trine Aaen
(Løvinderne (D))
Trygve
Trygve
(DGK)
Unai Gaztelu
Unai Gaztelu
(Nybrogaard)
Vasilis Vasou
Vasilis Vasou
(Nybrogaard)
Veronica Liv Johansen
Veronica Liv Johansen
(Grønjord (D))
Vicki Clausen
Vicki Clausen
(Nordisk (D))
Viktor Szaluter
Viktor Szaluter
(Morbærhaven)
Vladut Scutaru
Vladut Scutaru
(Nybrogaard)
Wahi
Wahi
(Morbærhaven)
Wojciech Smaga
Wojciech Smaga
(Nybrogaard)
Younes Subhi
Younes Subhi
(Tietgen)
Carlsberg Sport logo