Informationer om Ryparken

Ryparken

Adresse: Lyngbyvej 110, 2100 KBH Ø

Bemærkninger:

Flg. hold har deres primære hjemmebane på Ryparken:

RHK, Egmont, Studentergaarden, Løvinderne (D), Egmont (D), RHK (D), Nordisk, Nordisk (D), DGK (D).


Kommende kampe på Ryparken
Tidligere kampe på Ryparken
21/4-2003 14:00RHK - Hjortespring1 - 11. Herre
27/4-2003 15:00Studentergaarden - Egmont2 - 22. Herre
30/4-2003 18:00RHK - Kampsax3 - 01. Herre
11/5-2003 14:00Egmont - Viggo Jarl4 - 42. Herre
25/5-2003 14:00RHK - Grønjord7 - 21. Herre
25/5-2003 15:00Studentergaarden - Herlev1 - 12. Herre
1/6-2003 14:00Egmont - Rebæk Søpark1 - 42. Herre
1/6-2003 15:00Studentergaarden - Nybrogaard4 - 42. Herre
7/6-2003 15:00RHK - POP1 - 21. Herre
9/6-2003 15:50Studentergaarden - DGK1 - 22. Herre
7/9-2003 14:00RHK - Otto Mønsted2 - 11. Herre
7/9-2003 15:00Egmont - Studentergaarden0 - 02. Herre
12/9-2003 18:00RHK - Ostenfeld3 - 01. Herre
14/9-2003 14:00Egmont - Herlev2 - 52. Herre
21/9-2003 14:00Egmont - Nybrogaard8 - 32. Herre
28/9-2003 15:00Studentergaarden - Rebæk Søpark2 - 22. Herre
5/10-2003 14:00RHK - Bergsøe2 - 01. Herre
5/10-2003 15:00Studentergaarden - Viggo Jarl0 - 02. Herre
12/10-2003 14:00Egmont - DGK4 - 12. Herre
25/4-2004 15:00RHK - POP3 - 51. Herre
2/5-2004 15:00RHK - Grønjord3 - 31. Herre
9/5-2004 14:00Egmont - Hjortespring2 - 3Pokal
16/5-2004 15:00RHK - Rebæk Søpark2 - 11. Herre
16/5-2004 15:00Studentergaarden - Nybrogaard1 - 32. Herre
23/5-2004 15:00Studentergaarden - Viggo Jarl5 - 42. Herre
31/5-2004 14:00Egmont - Lautrupgård4 - 12. Herre
6/6-2004 16:00Studentergaarden - Lautrupgård3 - 02. Herre
13/6-2004 15:00Studentergaarden - Egmont3 - 22. Herre
5/9-2004 14:00Egmont - Viggo Jarl3 - 02. Herre
12/9-2004 15:00RHK - Hjortespring2 - 41. Herre
19/9-2004 14:00Egmont - William Demant3 - 12. Herre
19/9-2004 15:00RHK - Otto Mønsted1 - 31. Herre
26/9-2004 15:00RHK - Bergsøe0 - 11. Herre
26/9-2004 16:00Egmont - DGK2 - 72. Herre
3/10-2004 15:00RHK - Herlev2 - 41. Herre
3/10-2004 15:00Egmont - Nybrogaard7 - 22. Herre
17/4-2005 13:00RHK - DGK1 - 52. Herre
24/4-2005 13:00RHK - Egmont2 - 32. Herre
1/5-2005 14:00Studentergaarden - RHK1 - 32. Herre
8/5-2005 14:00Egmont - Studentergaarden4 - 42. Herre
21/5-2005 15:00Studentergaarden - Kampsax0 - 5Pokal
22/5-2005 14:00Studentergaarden - Ostenfeld6 - 32. Herre
5/6-2005 14:00Egmont - RHK1 - 32. Herre
12/6-2005 14:00Studentergaarden - Egmont2 - 52. Herre
13/6-2005 19:30RHK - Herlev2 - 22. Herre
4/9-2005 14:00Egmont - Ostenfeld5 - 22. Herre
18/9-2005 14:00Egmont - William Demant1 - 02. Herre
25/9-2005 14:00Studentergaarden - William Demant8 - 12. Herre
25/9-2005 16:00Egmont - DGK8 - 12. Herre
2/10-2005 14:00Studentergaarden - DGK7 - 02. Herre
29/10-2005 14:00RHK - Ostenfeld0 - 32. Herre
30/4-2006 15:00RHK - Studentergaarden3 - 32. Herre
7/5-2006 14:00Egmont - Nybrogaard4 - 21. Herre
14/5-2006 15:00RHK - Rebæk Søpark0 - 02. Herre
28/5-2006 14:00Egmont - Bergsøe2 - 21. Herre
28/5-2006 15:00RHK - William Demant3 - 12. Herre
11/6-2006 14:00Egmont - Otto Mønsted3 - 11. Herre
3/9-2006 14:00Egmont - POP3 - 21. Herre
3/9-2006 15:00RHK - Ostenfeld0 - 02. Herre
10/9-2006 15:00Studentergaarden - William Demant3 - 02. Herre
17/9-2006 14:00Egmont - Kampsax1 - 61. Herre
17/9-2006 15:00RHK - Hjortespring0 - 32. Herre
29/4-2007 14:00Studentergaarden - Hjortespring3 - 11. Herre
13/5-2007 14:00Egmont - Studentergaarden1 - 21. Herre
30/9-2007 14:00Egmont - Nybrogaard3 - 01. Herre
7/10-2007 14:00Egmont - Otto Mønsted2 - 01. Herre
7/10-2007 15:00Egmont - Otto Mønsted2 - 0Pokal
4/5-2008 14:00Egmont - Kampsax9 - 11. Herre
4/5-2008 16:00Studentergaarden - Otto Mønsted3 - 61. Herre
18/5-2008 14:00Studentergaarden - POP1 - 01. Herre
18/5-2008 16:00Egmont - Otto Mønsted0 - 01. Herre
8/6-2008 14:00Egmont - POP2 - 21. Herre
15/6-2008 14:00Egmont - DGK2 - 31. Herre
14/9-2008 14:00Egmont - Studentergaarden2 - 01. Herre
28/9-2008 14:00Egmont - Hjortespring2 - 21. Herre
28/9-2008 16:00Studentergaarden - Kampsax2 - 21. Herre
19/4-2009 14:00Studentergaarden - POP2 - 01. Herre
10/5-2009 16:00Studentergaarden - Otto Mønsted4 - 11. Herre
17/5-2009 14:00Egmont - Otto Mønsted3 - 21. Herre
24/5-2009 14:00RHK - DGK2 - 3Pokal
7/6-2009 16:00RHK - Egmont1 - 2Pokal
21/6-2009 15:00Egmont - Kampsax8 - 01. Herre
30/8-2009 14:00Studentergaarden - Nybrogaard6 - 01. Herre
30/8-2009 16:00Egmont - DGK0 - 11. Herre
6/9-2009 14:00Egmont - Bergsøe1 - 11. Herre
20/9-2009 16:00Egmont - Nybrogaard7 - 11. Herre
27/9-2009 16:00Studentergaarden - Egmont1 - 21. Herre
4/10-2009 16:00Egmont - Hjortespring10 - 31. Herre
11/10-2009 14:00Studentergaarden - Hjortespring3 - 01. Herre
25/10-2009 14:00Egmont - RHK2 - 2Pokal
9/5-2010 16:00Egmont - Grønjord4 - 31. Herre
9/5-2010 16:00Løvinderne (D) - APK (D)0 - 11. Dame
16/5-2010 13:00Egmont (D) - APK (D)4 - 11. Dame
16/5-2010 15:00Egmont - Bergsøe5 - 2
16/5-2010 17:00Studentergaarden - POP3 - 11. Herre
23/5-2010 14:00Egmont - DGK3 - 01. Herre
30/5-2010 16:00Egmont - William Demant8 - 01. Herre
6/6-2010 14:00Studentergaarden - Hjortespring4 - 2
13/6-2010 13:00Egmont - Kampsax9 - 01. Herre
16/6-2010 18:00Egmont - Studentergaarden2 - 01. Herre
20/6-2010 13:30Egmont (D) - Løvinderne (D)1 - 01. Dame
20/6-2010 17:00Studentergaarden - William Demant7 - 01. Herre
5/9-2010 12:30Egmont (D) - RHK (D)3 - 11. Dame
5/9-2010 14:00Studentergaarden - Otto Mønsted1 - 31. Herre
8/9-2010 19:20Egmont (D) - Otto Mønsted (D)3 - 01. Dame
12/9-2010 16:00Egmont (D) - POP (D)2 - 11. Dame
12/9-2010 17:15RHK (D) - Løvinderne (D)5 - 11. Dame
14/9-2010 18:30RHK (D) - POP (D)1 - 01. Dame
19/9-2010 14:00Studentergaarden - DGK1 - 21. Herre
28/9-2010 18:00RHK (D) - Otto Mønsted (D)3 - 01. Dame
3/10-2010 14:00Studentergaarden - Egmont1 - 31. Herre
31/10-2010 14:30Egmont - DGK3 - 1Pokal
14/11-2010 14:00Egmont - POP2 - 0Pokal
8/5-2011 15:00Studentergaarden - Kampsax1 - 21. Herre
15/5-2011 17:45Egmont (D) - Otto Mønsted (D)1 - 11. Dame
29/5-2011 15:00Egmont - POP1 - 21. Herre
29/5-2011 17:00Egmont (D) - POP (D)4 - 01. Dame
5/6-2011 13:00Studentergaarden - Egmont0 - 41. Herre
5/6-2011 17:00RHK (D) - POP (D)3 - 01. Dame
12/6-2011 15:00Egmont - DGK1 - 11. Herre
14/6-2011 18:00Egmont - Tietgen7 - 6Pokal
19/6-2011 14:00Egmont - Otto Mønsted1 - 61. Herre
11/9-2011 15:00Egmont - Kampsax3 - 01. Herre
11/9-2011 15:30Løvinderne (D) - POP (D)1 - 11. Dame
11/9-2011 17:00Studentergaarden - POP1 - 11. Herre
2/10-2011 14:00Egmont - Studentergaarden3 - 01. Herre
2/10-2011 15:50Egmont (D) - Løvinderne (D)9 - 11. Dame
6/10-2011 17:30Løvinderne (D) - Egmont (D)2 - 6Pokal
6/10-2011 21:00RHK (D) - Otto Mønsted (D)3 - 1Pokal
30/10-2011 15:00Ostenfeld - Egmont2 - 3Pokal
17/11-2011 21:00Egmont (D) - RHK (D)5 - 6Pokal
15/4-2012 19:00Egmont - Ostenfeld5 - 11. Herre
13/5-2012 13:30Egmont - Kampsax7 - 11. Herre
20/5-2012 12:30Studentergaarden - Egmont0 - 31. Herre
20/5-2012 16:15Nordisk - William Demant1 - 12. Herre
20/5-2012 16:15Løvinderne (D) - Egmont (D)2 - 01. Dame
20/5-2012 17:15Tietgen - RHK1 - 22. Herre
27/5-2012 16:00RHK (D) - Egmont (D)2 - 21. Dame
22/4-2013 21:05RHK (D) - Grønjord (D)4 - 01. Dame
22/4-2013 21:05Otto Mønsted (D) - Løvinderne (D)2 - 01. Dame
10/10-2013 21:00Nordisk (D) - Otto Mønsted (D)0 - 4Pokal Dame
10/10-2013 21:00DGK - Ostenfeld1 - 4Pokal Herre
1/6-2014 15:15DGK - Ostenfeld3 - 31. Herre
7/9-2014 15:15Nordisk - RHK2 - 11. Herre
21/9-2014 15:15Egmont - POP9 - 01. Herre
28/9-2014 15:15Egmont - Otto Mønsted0 - 11. Herre
5/10-2014 15:15Egmont - Nordisk2 - 01. Herre
26/10-2014 15:15Egmont - Tietgen0 - 01. Herre
19/4-2015 16:30DGK - Bergsøe1 - 22. Herre
19/4-2015 16:30Egmont - Ostenfeld4 - 31. Herre
26/4-2015 16:30Egmont - Rebæk Søpark3 - 21. Herre
26/4-2015 16:30Løvinderne (D) - RHK (D)0 - 51. Dame
3/5-2015 15:30Nordisk (D) - Otto Mønsted (D)2 - 21. Dame
3/5-2015 16:45Egmont (D) - Kampsax (D)3 - 02. Dame
10/5-2015 16:30Nordisk - Hjortespring5 - 1Pokal Herre
10/5-2015 18:15Nordisk (D) - Tietgen (D)2 - 1Pokal Dame
17/5-2015 16:30Egmont - Otto Mønsted1 - 31. Herre
17/5-2015 16:30Nordisk - RHK3 - 11. Herre
31/5-2015 16:30Nordisk - Egmont2 - 11. Herre
31/5-2015 16:30Løvinderne (D) - Otto Mønsted (D)0 - 01. Dame
7/6-2015 16:30DGK - Morbærhaven3 - 12. Herre
7/6-2015 16:30Studentergaarden - Kagså FC3 - 02. Herre
14/6-2015 17:40Sølund (D) - Kampsax (D)3 - 02. Dame
18/6-2015 21:00RHK - Ostenfeld2 - 7Pokal Herre
6/9-2015 16:30Nordisk - Tietgen2 - 41. Herre
6/9-2015 16:30Studentergaarden - Nybrogaard7 - 22. Herre
6/9-2015 18:15Sølund (D) - Tietgen (D)3 - 02. Dame
6/9-2015 19:30RHK (D) - Løvinderne (D)3 - 1Træning
13/9-2015 16:30Løvinderne (D) - Nordisk (D)2 - 01. Dame
20/9-2015 16:30RHK - Ostenfeld1 - 41. Herre
20/9-2015 16:30Nordisk - Rebæk Søpark3 - 01. Herre
20/9-2015 18:15Egmont (D) - Sølund (D)4 - 32. Dame
20/9-2015 18:15Egmont - William Demant3 - 21. Herre
23/9-2015 21:00Otto Mønsted - Ostenfeld0 - 1Pokal Herre
27/9-2015 16:30RHK - Nordisk1 - 171. Herre
27/9-2015 16:30DGK (D) - Sølund (D)2 - 42. Dame
27/9-2015 16:30RHK (D) - Nordisk (D)4 - 01. Dame
27/9-2015 18:15Studentergaarden - DGK0 - 12. Herre
29/9-2015 21:00Nordisk - Ostenfeld1 - 31. Herre
4/10-2015 16:30Egmont - Nordisk1 - 31. Herre
4/10-2015 16:30Studentergaarden - Morbærhaven2 - 22. Herre
4/10-2015 18:15Egmont (D) - DGK (D)4 - 02. Dame
4/10-2015 18:15DGK - Kagså FC1 - 02. Herre
19/10-2015 20:55RHK (D) - Sølund (D)3 - 2Pokal Dame
25/10-2015 16:30Egmont - RHK3 - 01. Herre
25/10-2015 16:30Nordisk - Otto Mønsted0 - 31. Herre
25/10-2015 18:15Egmont (D) - Kampsax (D)0 - 32. Dame
1/11-2015 16:30RHK - Rebæk Søpark0 - 01. Herre
1/11-2015 16:30Nordisk - William Demant6 - 11. Herre
1/11-2015 18:15DGK - POP0 - 32. Herre
1/11-2015 18:15Studentergaarden - Bergsøe4 - 42. Herre
27/3-2016 13:00Studentergaarden - Egmont1 - 7Træning
3/4-2016 16:30Nordisk - Egmont1 - 4Træning
10/4-2016 16:30Nordisk (D) - PoNyerne (D)2 - 12. Dame
10/4-2016 16:30Studentergaarden - Nybrogaard1 - 02. Herre
10/4-2016 18:15Ostenfeld - POP7 - 3Træning
17/4-2016 15:30Nordisk - Ostenfeld0 - 21. Herre
24/4-2016 16:30DGK - Nybrogaard2 - 12. Herre
24/4-2016 16:30Egmont - Ostenfeld1 - 41. Herre
24/4-2016 18:15Studentergaarden - Hjortespring4 - 12. Herre
24/4-2016 18:15Løvinderne (D) - RHK (D)1 - 21. Dame
24/4-2016 19:30Sølund (D) - Grønjord (D)7 - 21. Dame
8/5-2016 16:30Egmont (D) - Løvinderne (D)2 - 11. Dame
8/5-2016 17:45Sølund (D) - Otto Mønsted (D)6 - 01. Dame
15/5-2016 16:00Egmont - Morbærhaven0 - 1Pokal Herre
15/5-2016 17:40Studentergaarden - Nybrogaard3 - 4Pokal Herre
22/5-2016 16:30Nordisk - Otto Mønsted3 - 31. Herre
22/5-2016 16:30Egmont - Morbærhaven2 - 41. Herre
22/5-2016 18:15RHK (D) - Otto Mønsted (D)6 - 01. Dame
22/5-2016 18:15Løvinderne (D) - Grønjord (D)0 - 11. Dame
22/5-2016 19:30Nordisk (D) - DGK (D)2 - 102. Dame
22/5-2016 19:30Egmont (D) - Sølund (D)2 - 21. Dame
29/5-2016 16:30Nordisk - Egmont5 - 51. Herre
29/5-2016 16:30Studentergaarden - Hjortespring3 - 02. Herre
29/5-2016 18:15Sølund (D) - Løvinderne (D)4 - 3Pokal Dame
5/6-2016 16:45Studentergaarden - Nybrogaard1 - 12. Herre
5/6-2016 18:45Nordisk (D) - Tietgen (D)0 - 12. Dame
5/6-2016 18:45RHK (D) - Sølund (D)2 - 21. Dame
5/6-2016 20:00Egmont (D) - Løvinderne (D)0 - 31. Dame
12/6-2016 16:30Sølund (D) - Otto Mønsted (D)8 - 11. Dame
12/6-2016 17:45RHK (D) - Løvinderne (D)4 - 01. Dame
19/6-2016 16:30Nordisk - Bergsøe3 - 01. Herre
19/6-2016 18:15RHK (D) - Sølund (D)5 - 2Pokal Dame
4/9-2016 17:00Løvinderne (D) - Otto Mønsted (D)3 - 01. Dame
4/9-2016 18:45Egmont (D) - Grønjord (D)5 - 11. Dame
4/9-2016 20:00Sølund (D) - RHK (D)0 - 31. Dame
11/9-2016 17:00Egmont (D) - RHK (D)1 - 01. Dame
11/9-2016 18:15Løvinderne (D) - Sølund (D)1 - 01. Dame
18/9-2016 17:00Studentergaarden - POP6 - 22. Herre
18/9-2016 17:00DGK - Hjortespring9 - 02. Herre
18/9-2016 17:00Egmont - Bergsøe3 - 01. Herre
18/9-2016 18:45Egmont (D) - Otto Mønsted (D)4 - 11. Dame
18/9-2016 18:45RHK (D) - Grønjord (D)4 - 01. Dame
18/9-2016 18:45Sølund (D) - Løvinderne (D)1 - 11. Dame
25/9-2016 17:00Studentergaarden - DGK4 - 12. Herre
25/9-2016 18:45RHK (D) - Egmont (D)2 - 41. Dame
2/10-2016 17:00Egmont - Nordisk2 - 51. Herre
2/10-2016 17:00Nordisk (D) - DGK (D)2 - 72. Dame
2/10-2016 18:45Sølund (D) - Egmont (D)1 - 21. Dame
9/10-2016 17:00Egmont - Otto Mønsted2 - 41. Herre
9/10-2016 17:00Nordisk - Morbærhaven5 - 01. Herre
30/10-2016 16:00Nordisk - Tietgen[ukendt]1. Herre
30/10-2016 17:00DGK - POP2 - 92. Herre
6/11-2016 14:00Otto Mønsted - Morbærhaven3 - 01. Herre
6/11-2016 15:00Egmont - Tietgen1 - 61. Herre
6/11-2016 17:00Hjortespring - DGK[ukendt]2. Herre
23/4-2017 15:30RHK - Morbærhaven[ukendt]2. Herre
23/4-2017 17:15Nordisk - Ostenfeld2 - 31. Herre
23/4-2017 17:45DGK (D) - PoNyerne (D)3 - 02. Dame
30/4-2017 15:30Egmont - Ostenfeld0 - 31. Herre
30/4-2017 16:30RHK - Hjortespring1 - 02. Herre
30/4-2017 17:15Nordisk - Nybrogaard7 - 11. Herre
30/4-2017 18:15Løvinderne (D) - Egmont (D)2 - 31. Dame
30/4-2017 18:15RHK (D) - Tietgen (D)2 - 01. Dame
30/4-2017 18:15Studentergaarden - Tietgen1 - 11. Herre
30/4-2017 19:30DGK (D) - Nordisk (D)10 - 02. Dame
7/5-2017 15:30Egmont - Nybrogaard9 - 1Pokal Herre
7/5-2017 15:30DGK - Nordisk0 - 4Pokal Herre
7/5-2017 17:15Løvinderne (D) - RHK (D)0 - 2Pokal Dame
7/5-2017 18:30DGK (D) - PoNyerne (D)2 - 0Pokal Dame
7/5-2017 19:00Egmont (D) - Tietgen (D)2 - 1Pokal Dame
14/5-2017 15:30RHK - Morbærhaven[ukendt]2. Herre
14/5-2017 17:15RHK (D) - Egmont (D)4 - 01. Dame
14/5-2017 18:30DGK (D) - Tietgen II (D)5 - 22. Dame
21/5-2017 15:30Nordisk - Otto Mønsted2 - 01. Herre
21/5-2017 16:30Egmont - Studentergaarden2 - 41. Herre
21/5-2017 17:15DGK - RHK1 - 02. Herre
21/5-2017 17:15RHK (D) - Tietgen (D)2 - 01. Dame
21/5-2017 18:30DGK (D) - Otto Mønsted (D)0 - 22. Dame
28/5-2017 16:30Studentergaarden - Otto Mønsted1 - 31. Herre
28/5-2017 16:30Nordisk - Egmont2 - 51. Herre
28/5-2017 18:15Nordisk (D) - Otto Mønsted (D)1 - 32. Dame
28/5-2017 18:15Egmont (D) - Løvinderne (D)0 - 01. Dame
4/6-2017 15:30Studentergaarden - Nordisk9 - 01. Herre
4/6-2017 17:15Løvinderne (D) - Tietgen (D)1 - 21. Dame
4/6-2017 17:15DGK - Morbærhaven[ukendt]2. Herre
4/6-2017 18:30DGK (D) - PoNyerne (D)[ukendt]2. Dame
11/6-2017 16:30RHK - DGK[ukendt]2. Herre
11/6-2017 18:15RHK (D) - Egmont (D)1 - 11. Dame
11/6-2017 19:30Nordisk (D) - PoNyerne (D)2 - 12. Dame
18/6-2017 15:30Nordisk - Tietgen1 - 9Pokal Herre
18/6-2017 15:30Egmont - Ostenfeld5 - 4Pokal Herre
3/9-2017 17:00Nordisk (D) - Otto Mønsted (D)0 - 22. Dame
10/9-2017 16:45Egmont - Tietgen2 - 61. Herre
10/9-2017 18:30RHK (D) - Løvinderne (D)1 - 21. Dame
17/9-2017 17:00RHK (D) - Grønjord (D)3 - 61. Dame
24/9-2017 15:15Løvinderne (D) - Grønjord (D)0 - 101. Dame
24/9-2017 16:25Egmont (D) - Tietgen (D)0 - 01. Dame
24/9-2017 16:25Nordisk (D) - Tietgen II (D)1 - 02. Dame
24/9-2017 17:00Egmont - Nybrogaard3 - 11. Herre
24/9-2017 17:00Studentergaarden - Ostenfeld0 - 21. Herre
24/9-2017 17:40DGK - Hjortespring[ukendt]2. Herre
1/10-2017 17:00Løvinderne (D) - RHK (D)0 - 41. Dame
1/10-2017 17:00Studentergaarden - Egmont2 - 21. Herre
1/10-2017 17:00RHK - DGK[ukendt]2. Herre
8/10-2017 16:15Egmont - Nordisk2 - 11. Herre
8/10-2017 16:40Løvinderne (D) - RHK (D)0 - 61. Dame
8/10-2017 17:00Nordisk (D) - Tietgen II (D)1 - 02. Dame
8/10-2017 17:50Egmont (D) - Tietgen (D)2 - 01. Dame
15/10-2017 16:30Egmont (D) - Løvinderne (D)0 - 01. Dame
29/10-2017 16:35Nordisk (D) - DGK (D)3 - 02. Dame
29/10-2017 17:00Egmont - Otto Mønsted4 - 21. Herre
29/10-2017 17:00Nordisk - Studentergaarden0 - 01. Herre
29/10-2017 17:45Egmont (D) - Grønjord (D)1 - 61. Dame
4/11-2017 12:00Nordisk (D) - PoNyerne (D)[ukendt]2. Dame
5/11-2017 16:40Løvinderne (D) - Grønjord (D)0 - 91. Dame
5/11-2017 17:00Nordisk - Tietgen4 - 21. Herre
5/11-2017 17:00Studentergaarden - Nybrogaard4 - 11. Herre
5/11-2017 17:50Egmont (D) - RHK (D)2 - 41. Dame
Carlsberg Sport logo