Informationer om DTUs baner

DTUs baner

Adresse: Henrik Dams Allé, Bygn. 230, 2800 Lyngby (107 H7 i Kraks kort over København og omegn)

Bemærkninger: Banerne er placeret på DTUs område. Der er to omklædningsrum i en træbygning lige ved banerne. Banerne må traditionelt benyttes i en periode fra påskeferien til efterårsferien - dog afhængigt af vejret.

Flg. hold har deres primære hjemmebane på DTUs baner:

Bergsøe, Kampsax, Viggo Jarl, William Demant, Ostenfeld, Villum Kann, Kampsax (D).


Kommende kampe på DTUs baner
Tidligere kampe på DTUs baner
21/4-2003 16:00Kampsax - Otto Mønsted1 - 31. Herre
21/4-2003 17:00Ostenfeld - Grønjord0 - 31. Herre
27/4-2003 16:00Viggo Jarl - DGK2 - 22. Herre
30/4-2003 18:00Bergsøe - Ostenfeld3 - 01. Herre
4/5-2003 13:00Bergsøe - Hjortespring2 - 01. Herre
4/5-2003 14:00Kampsax - Grønjord2 - 61. Herre
4/5-2003 14:00Ostenfeld - RHK0 - 31. Herre
11/5-2003 14:00Kampsax - Bergsøe1 - 91. Herre
11/5-2003 16:00Ostenfeld - Kampsax0 - 31. Herre
18/5-2003 14:00Bergsøe - RHK3 - 01. Herre
18/5-2003 16:00Ostenfeld - Hjortespring0 - 31. Herre
18/5-2003 16:00Viggo Jarl - Studentergaarden1 - 22. Herre
25/5-2003 14:00Bergsøe - Otto Mønsted1 - 21. Herre
25/5-2003 16:00Kampsax - POP1 - 31. Herre
30/5-2003 18:00Ostenfeld - POP0 - 31. Herre
1/6-2003 14:00Bergsøe - POP2 - 21. Herre
1/6-2003 16:00Viggo Jarl - Herlev7 - 12. Herre
15/6-2003 16:00Viggo Jarl - Rebæk Søpark2 - 12. Herre
7/9-2003 14:00Bergsøe - Grønjord2 - 11. Herre
7/9-2003 14:00Ostenfeld - Bergsøe0 - 31. Herre
7/9-2003 14:00Kampsax - RHK3 - 01. Herre
7/9-2003 16:00Kampsax - Hjortespring1 - 41. Herre
14/9-2003 16:00Viggo Jarl - Nybrogaard0 - 32. Herre
19/9-2003 18:00Ostenfeld - Otto Mønsted0 - 31. Herre
21/9-2003 14:00Bergsøe - Kampsax9 - 11. Herre
26/9-2003 18:00Kampsax - Ostenfeld3 - 01. Herre
28/9-2003 16:00Viggo Jarl - Egmont2 - 22. Herre
18/4-2004 13:00Kampsax - DGK4 - 02. Herre
18/4-2004 15:00Bergsøe - Grønjord3 - 11. Herre
18/4-2004 16:00William Demant - Viggo Jarl1 - 42. Herre
25/4-2004 13:00Kampsax - Egmont3 - 22. Herre
25/4-2004 14:00Nybrogaard - DGK4 - 42. Herre
25/4-2004 15:00William Demant - Lautrupgård1 - 32. Herre
25/4-2004 16:00Viggo Jarl - Studentergaarden4 - 42. Herre
2/5-2004 13:00Bergsøe - POP0 - 41. Herre
2/5-2004 15:00Viggo Jarl - Egmont3 - 42. Herre
9/5-2004 13:00Viggo Jarl - DGK3 - 02. Herre
12/5-2004 18:30Viggo Jarl - Herlev0 - 3Pokal
12/5-2004 18:30Kampsax - Rebæk Søpark2 - 1Pokal
14/5-2004 18:00William Demant - Bergsøe0 - 7Pokal
16/5-2004 13:00Kampsax - William Demant4 - 32. Herre
19/5-2004 18:00Bergsøe - Otto Mønsted0 - 11. Herre
23/5-2004 14:00William Demant - Egmont3 - 12. Herre
26/5-2004 18:30Nybrogaard - Kampsax4 - 32. Herre
31/5-2004 13:00Kampsax - Viggo Jarl3 - 02. Herre
31/5-2004 15:00William Demant - Studentergaarden2 - 02. Herre
2/6-2004 18:00Bergsøe - Studentergaarden3 - 0Pokal
6/6-2004 13:00Bergsøe - Herlev4 - 01. Herre
6/6-2004 15:00Viggo Jarl - Nybrogaard0 - 32. Herre
10/6-2004 17:00Kampsax - Otto Mønsted5 - 2Pokal
13/6-2004 14:00William Demant - DGK3 - 02. Herre
13/6-2004 16:00Kampsax - Nybrogaard2 - 12. Herre
17/6-2004 18:00Bergsøe - Hjortespring1 - 11. Herre
20/6-2004 15:00POP - RHK3 - 21. Herre
5/9-2004 14:00POP - Grønjord2 - 51. Herre
5/9-2004 15:00William Demant - Nybrogaard0 - 22. Herre
12/9-2004 13:00Kampsax - Lautrupgård5 - 12. Herre
12/9-2004 14:00Viggo Jarl - William Demant0 - 32. Herre
13/9-2004 17:30Nybrogaard - Kampsax4 - 1Pokal
15/9-2004 18:00Bergsøe - RHK3 - 11. Herre
19/9-2004 13:00Kampsax - Studentergaarden4 - 12. Herre
20/9-2004 18:00POP - Herlev6 - 41. Herre
20/9-2004 18:00Bergsøe - Rebæk Søpark0 - 11. Herre
26/9-2004 14:00Lautrupgård - Nybrogaard0 - 42. Herre
26/9-2004 14:00Viggo Jarl - Kampsax0 - 32. Herre
3/10-2004 13:00William Demant - Kampsax1 - 52. Herre
3/10-2004 14:00Viggo Jarl - Lautrupgård0 - 32. Herre
17/4-2005 15:00Bergsøe - Grønjord4 - 11. Herre
17/4-2005 16:00William Demant - Ostenfeld5 - 32. Herre
21/4-2005 18:00Kampsax - POP5 - 01. Herre
8/5-2005 14:00Ostenfeld - DGK0 - 62. Herre
11/5-2005 19:00Ostenfeld - Egmont2 - 52. Herre
12/5-2005 19:00Nybrogaard - Otto Mønsted4 - 21. Herre
15/5-2005 13:00DGK - Ostenfeld10 - 22. Herre
15/5-2005 15:00Kampsax - Rebæk Søpark3 - 01. Herre
16/5-2005 15:00Bergsøe - Egmont3 - 0Pokal
19/5-2005 19:00Nybrogaard - Grønjord5 - 11. Herre
20/5-2005 18:00Bergsøe - Otto Mønsted1 - 21. Herre
22/5-2005 14:00Nybrogaard - Hjortespring3 - 01. Herre
22/5-2005 14:00William Demant - Egmont2 - 22. Herre
26/5-2005 19:00Nybrogaard - POP3 - 01. Herre
27/5-2005 18:00Bergsøe - Hjortespring3 - 01. Herre
30/5-2005 15:00William Demant - Studentergaarden1 - 32. Herre
6/6-2005 19:00Bergsøe - Nybrogaard2 - 41. Herre
9/6-2005 19:00Bergsøe - Herlev2 - 3Pokal
12/6-2005 14:00William Demant - DGK1 - 32. Herre
19/6-2005 16:00Ostenfeld - Studentergaarden3 - 22. Herre
20/6-2005 18:00Bergsøe - POP1 - 21. Herre
3/9-2005 15:30Kampsax - Grønjord7 - 01. Herre
4/9-2005 15:00William Demant - Herlev0 - 12. Herre
7/9-2005 18:00William Demant - Kampsax0 - 8Pokal
11/9-2005 14:00Ostenfeld - William Demant5 - 02. Herre
11/9-2005 15:00Kampsax - Hjortespring3 - 01. Herre
14/9-2005 18:00Bergsøe - Kampsax1 - 51. Herre
18/9-2005 15:00Kampsax - Otto Mønsted4 - 11. Herre
18/9-2005 15:00Bergsøe - Rebæk Søpark7 - 01. Herre
18/9-2005 17:00POP - Nybrogaard2 - 21. Herre
26/9-2005 18:00Kampsax - Bergsøe3 - 11. Herre
2/10-2005 13:00William Demant - RHK0 - 02. Herre
2/10-2005 15:00Kampsax - Nybrogaard2 - 31. Herre
5/10-2005 17:30Ostenfeld - RHK3 - 02. Herre
9/10-2005 14:00Ostenfeld - Herlev6 - 42. Herre
4/5-2006 17:30William Demant - DGK1 - 4Pokal
4/5-2006 19:15Bergsøe - Nybrogaard3 - 0Pokal
7/5-2006 15:00Ostenfeld - RHK1 - 12. Herre
8/5-2006 18:00POP - Egmont3 - 01. Herre
8/5-2006 18:00POP - Egmont3 - 0Pokal
10/5-2006 17:30Kampsax - Bergsøe4 - 11. Herre
14/5-2006 14:00Kampsax - Egmont7 - 01. Herre
14/5-2006 15:00William Demant - Studentergaarden0 - 42. Herre
21/5-2006 15:00Ostenfeld - William Demant3 - 22. Herre
28/5-2006 16:00Ostenfeld - Studentergaarden1 - 32. Herre
29/5-2006 19:00POP - Nybrogaard5 - 21. Herre
31/5-2006 18:00Bergsøe - DGK1 - 21. Herre
4/6-2006 15:00William Demant - Hjortespring1 - 32. Herre
5/6-2006 17:30Bergsøe - Kampsax0 - 71. Herre
7/6-2006 18:30Kampsax - Studentergaarden2 - 0Pokal
11/6-2006 15:00Kampsax - POP4 - 31. Herre
14/6-2006 19:00Bergsøe - Ostenfeld1 - 0Pokal
14/6-2006 19:00POP - Otto Mønsted3 - 0Pokal
18/6-2006 16:00POP - DGK4 - 21. Herre
3/9-2006 15:00William Demant - Rebæk Søpark3 - 02. Herre
10/9-2006 14:00Kampsax - DGK5 - 01. Herre
10/9-2006 14:00Kampsax - DGK5 - 0Pokal
10/9-2006 16:00Ostenfeld - Hjortespring2 - 22. Herre
13/9-2006 18:00POP - Kampsax2 - 31. Herre
14/9-2006 18:00Bergsøe - Otto Mønsted2 - 41. Herre
17/9-2006 15:00William Demant - Ostenfeld3 - 12. Herre
17/9-2006 15:00Bergsøe - Nybrogaard1 - 21. Herre
24/9-2006 14:00Kampsax - Nybrogaard1 - 01. Herre
24/9-2006 16:00William Demant - RHK3 - 02. Herre
28/9-2006 17:30Bergsøe - POP0 - 51. Herre
28/9-2006 17:30Bergsøe - POP0 - 5Pokal
1/10-2006 15:00Bergsøe - Egmont0 - 31. Herre
2/10-2006 17:15Nybrogaard - POP2 - 21. Herre
12/10-2006 16:30Kampsax - POP5 - 6Pokal
1/11-2006 22:35Ostenfeld - Rebæk Søpark0 - 02. Herre
15/4-2007 14:00Nybrogaard - DGK0 - 31. Herre
22/4-2007 12:00Bergsøe - Egmont2 - 61. Herre
22/4-2007 14:00Ostenfeld - DGK3 - 21. Herre
29/4-2007 14:00Kampsax - Egmont0 - 31. Herre
6/5-2007 14:00Nybrogaard - Otto Mønsted0 - 31. Herre
20/5-2007 12:00Kampsax - Bergsøe0 - 41. Herre
20/5-2007 14:00Ostenfeld - Egmont1 - 21. Herre
27/5-2007 14:00Ostenfeld - Studentergaarden0 - 21. Herre
27/5-2007 14:00Ostenfeld - Studentergaarden0 - 2Pokal
17/6-2007 16:00Kampsax - Hjortespring1 - 8Pokal
9/9-2007 14:00Ostenfeld - Nybrogaard3 - 01. Herre
16/9-2007 14:00Kampsax - POP1 - 41. Herre
16/9-2007 14:00Bergsøe - DGK3 - 01. Herre
23/9-2007 14:00Bergsøe - Ostenfeld3 - 01. Herre
30/9-2007 14:00Bergsøe - Studentergaarden2 - 01. Herre
6/10-2007 16:00Bergsøe - Hjortespring0 - 31. Herre
7/10-2007 14:00Kampsax - Ostenfeld3 - 01. Herre
9/10-2007 17:30Kampsax - Hjortespring0 - 51. Herre
1/6-2008 16:00Kampsax - Studentergaarden2 - 31. Herre
15/6-2008 14:00Kampsax - POP3 - 11. Herre
3/9-2008 18:00Kampsax - Hjortespring2 - 0Pokal
7/9-2008 14:00Kampsax - Hjortespring2 - 51. Herre
7/9-2008 16:00POP - Studentergaarden3 - 11. Herre
21/9-2008 16:00Kampsax - Egmont0 - 31. Herre
24/9-2008 17:45Kampsax - DGK0 - 91. Herre
5/10-2008 14:00Kampsax - Otto Mønsted2 - 21. Herre
5/10-2008 16:00POP - Egmont2 - 31. Herre
19/4-2009 14:00Bergsøe - Hjortespring2 - 11. Herre
19/4-2009 16:00Kampsax - DGK2 - 41. Herre
3/5-2009 14:00Kampsax - Egmont0 - 11. Herre
3/5-2009 16:00Bergsøe - Nybrogaard3 - 01. Herre
10/5-2009 16:00Bergsøe - Egmont0 - 31. Herre
10/5-2009 16:00POP (D) - Løvinderne (D)1 - 11. Dame
17/5-2009 16:00Kampsax - POP0 - 41. Herre
24/5-2009 12:00POP (D) - Otto Mønsted (D)3 - 01. Dame
30/5-2009 16:00Kampsax - Bergsøe1 - 21. Herre
31/5-2009 14:00POP (D) - APK (D)4 - 11. Dame
7/6-2009 14:00Bergsøe - POP1 - 11. Herre
7/6-2009 16:00POP (D) - Grønjord (D)2 - 01. Dame
7/6-2009 16:00Kampsax - Otto Mønsted0 - 71. Herre
14/6-2009 15:00POP (D) - Egmont (D)3 - 11. Dame
16/6-2009 20:00Nybrogaard - Otto Mønsted2 - 51. Herre
24/6-2009 18:00Kampsax - POP0 - 3Pokal
30/8-2009 16:00Bergsøe - Otto Mønsted1 - 71. Herre
6/9-2009 16:00Kampsax - Hjortespring0 - 11. Herre
13/9-2009 15:00Bergsøe - Studentergaarden5 - 11. Herre
20/9-2009 16:00Kampsax - Studentergaarden2 - 31. Herre
27/9-2009 14:00Bergsøe - Kampsax3 - 11. Herre
8/10-2009 17:00Kampsax - Hjortespring9 - 8Pokal
11/10-2009 14:00Bergsøe - DGK0 - 31. Herre
11/10-2009 16:00Kampsax - Nybrogaard0 - 71. Herre
25/4-2010 13:00Bergsøe - Studentergaarden1 - 2
25/4-2010 15:00Kampsax - Egmont5 - 31. Herre
25/4-2010 17:00William Demant - Otto Mønsted0 - 41. Herre
2/5-2010 14:00Kampsax - Otto Mønsted4 - 41. Herre
2/5-2010 16:00William Demant - Studentergaarden0 - 31. Herre
9/5-2010 14:00Bergsøe - Kampsax2 - 0
9/5-2010 16:00William Demant - Hjortespring3 - 0
23/5-2010 16:00Bergsøe - Otto Mønsted0 - 3
30/5-2010 14:00POP - Grønjord3 - 01. Herre
30/5-2010 16:00Bergsøe - Hjortespring3 - 2
2/6-2010 19:00Bergsøe - Grønjord2 - 5
6/6-2010 16:00Bergsøe - DGK3 - 0
9/6-2010 18:00Kampsax - William Demant4 - 21. Herre
16/6-2010 20:00Kampsax - POP0 - 21. Herre
16/6-2010 20:00Kampsax - POP0 - 2Pokal
5/9-2010 14:00Kampsax - DGK1 - 61. Herre
5/9-2010 16:00William Demant - Egmont0 - 91. Herre
8/9-2010 18:50William Demant - Kampsax0 - 71. Herre
12/9-2010 14:00Kampsax - Grønjord3 - 01. Herre
15/9-2010 18:00William Demant - Grønjord0 - 51. Herre
19/9-2010 16:00William Demant - Nybrogaard0 - 6Pokal
25/9-2010 16:00Kampsax - Nybrogaard7 - 0Pokal
26/9-2010 15:00POP - Studentergaarden0 - 01. Herre
26/9-2010 17:00William Demant - DGK2 - 81. Herre
3/10-2010 13:00Nybrogaard - William Demant1 - 0Pokal
10/10-2010 14:00William Demant - POP0 - 11. Herre
10/10-2010 14:00William Demant - POP0 - 1Pokal
10/10-2010 16:00Kampsax - Studentergaarden1 - 21. Herre
1/5-2011 11:00Ostenfeld - Hjortespring15 - 02. Herre
1/5-2011 14:00William Demant - Tietgen1 - 12. Herre
15/5-2011 13:00Kampsax - Egmont3 - 41. Herre
22/5-2011 15:00Ostenfeld - Tietgen2 - 22. Herre
1/6-2011 20:00Ostenfeld - William Demant3 - 12. Herre
15/6-2011 18:00Kampsax - William Demant1 - 3Pokal
15/6-2011 19:45Ostenfeld - Nordisk2 - 0Pokal
16/6-2011 18:00POP (D) - Otto Mønsted (D)0 - 11. Dame
19/6-2011 13:00Kampsax - Studentergaarden0 - 01. Herre
11/9-2011 14:00William Demant - Hjortespring4 - 22. Herre
18/9-2011 13:00Kampsax - Otto Mønsted1 - 51. Herre
21/9-2011 17:45Ostenfeld - Nybrogaard3 - 1Pokal
25/9-2011 13:00William Demant - Ostenfeld4 - 82. Herre
25/9-2011 14:30POP - Otto Mønsted0 - 31. Herre
25/9-2011 16:30POP (D) - RHK (D)0 - 21. Dame
28/9-2011 17:40Ostenfeld - Nybrogaard2 - 02. Herre
29/9-2011 17:30Egmont - POP4 - 2Pokal
2/10-2011 16:00Kampsax - DGK3 - 31. Herre
5/10-2011 17:30William Demant - Nybrogaard0 - 12. Herre
9/10-2011 16:00Kampsax - POP5 - 31. Herre
29/4-2012 13:00Nybrogaard - Nordisk2 - 1Pokal
6/5-2012 14:00Ostenfeld - Otto Mønsted3 - 61. Herre
6/5-2012 16:00William Demant - Nybrogaard1 - 12. Herre
6/5-2012 17:30POP (D) - Nybrogaard (D)6 - 11. Dame
13/5-2012 14:20William Demant - Hjortespring7 - 42. Herre
13/5-2012 16:00Ostenfeld - DGK2 - 21. Herre
20/5-2012 14:00Nybrogaard - Hjortespring5 - 22. Herre
24/5-2012 19:00Nybrogaard - Nordisk1 - 02. Herre
27/5-2012 13:00Ostenfeld - Studentergaarden2 - 11. Herre
27/5-2012 15:00Kampsax - Otto Mønsted1 - 61. Herre
27/5-2012 18:30POP (D) - Grønjord (D)1 - 11. Dame
30/5-2012 18:00Ostenfeld - Egmont0 - 1Pokal
3/6-2012 12:20William Demant - Tietgen1 - 32. Herre
3/6-2012 17:15Kampsax - Ostenfeld1 - 41. Herre
10/6-2012 13:00Kampsax - Studentergaarden0 - 21. Herre
17/6-2012 13:00Kampsax - DGK4 - 11. Herre
17/6-2012 15:45Nybrogaard (D) - Grønjord (D)1 - 11. Dame
17/6-2012 18:15Ostenfeld - Egmont1 - 21. Herre
20/6-2012 17:00William Demant - Tietgen0 - 4Pokal
21/6-2012 17:45POP - Egmont1 - 4Pokal
9/9-2012 15:15Nybrogaard - Tietgen3 - 7Pokal
9/9-2012 17:00Nybrogaard (D) - RHK (D)0 - 2Pokal
9/9-2012 18:10Kampsax - Otto Mønsted2 - 3Pokal
13/9-2012 18:00Nybrogaard - RHK1 - 12. Herre
16/9-2012 14:00Kampsax - POP2 - 41. Herre
16/9-2012 17:30Nybrogaard - William Demant1 - 02. Herre
23/9-2012 13:00Kampsax - Egmont0 - 41. Herre
23/9-2012 17:00Nybrogaard - Tietgen0 - 22. Herre
30/9-2012 12:30William Demant - Nordisk3 - 42. Herre
30/9-2012 14:00Ostenfeld - POP4 - 11. Herre
7/10-2012 17:00William Demant - RHK1 - 22. Herre
28/4-2013 14:00Bergsøe - William Demant5 - 62. Herre
30/4-2013 18:25Nybrogaard (D) - Egmont (D)1 - 32. Dame
1/5-2013 17:30Villum Kann - Bergsøe4 - 12. Herre
1/5-2013 19:00William Demant - Kampsax3 - 32. Herre
2/5-2013 18:00Nybrogaard - Ostenfeld0 - 31. Herre
2/5-2013 20:00POP (D) - Nordisk (D)2 - 5Pokal Dame
5/5-2013 13:00William Demant - Rebæk Søpark3 - 22. Herre
5/5-2013 14:30Nybrogaard (D) - Nordisk (D)4 - 42. Dame
5/5-2013 14:45Ostenfeld - DGK5 - 21. Herre
5/5-2013 16:30Villum Kann - Nordisk2 - 12. Herre
5/5-2013 18:00Bergsøe - RHK0 - 62. Herre
9/5-2013 18:00POP (D) - RHK (D)0 - 111. Dame
12/5-2013 13:00William Demant - Hjortespring3 - 12. Herre
12/5-2013 14:45Bergsøe - Rebæk Søpark2 - 22. Herre
12/5-2013 15:00Kampsax (D) - Nordisk (D)3 - 02. Dame
12/5-2013 16:30Kampsax - Villum Kann6 - 02. Herre
12/5-2013 18:00Ostenfeld - Tietgen1 - 41. Herre
19/5-2013 14:00Bergsøe - DGK3 - 4Pokal Herre
26/5-2013 14:00Villum Kann - William Demant0 - 62. Herre
26/5-2013 15:45Kampsax - RHK3 - 22. Herre
30/5-2013 18:30Nybrogaard - Tietgen0 - 2Pokal Herre
2/6-2013 16:30Villum Kann - RHK2 - 02. Herre
2/6-2013 18:00Kampsax - Bergsøe4 - 02. Herre
5/6-2013 18:00Kampsax (D) - RJK (D)3 - 52. Dame
5/6-2013 18:00Kampsax - Otto Mønsted3 - 0Pokal Herre
5/6-2013 20:00Ostenfeld - Studentergaarden0 - 11. Herre
9/6-2013 13:00Kampsax - William Demant2 - 22. Herre
9/6-2013 14:45Bergsøe - Villum Kann2 - 42. Herre
9/6-2013 15:00Kampsax (D) - Hjortespring (D)2 - 42. Dame
9/6-2013 16:30Ostenfeld - Nybrogaard0 - 01. Herre
16/6-2013 13:45William Demant - RHK4 - 62. Herre
16/6-2013 15:30Kampsax (D) - Nybrogaard (D)0 - 92. Dame
16/6-2013 15:30Villum Kann - Hjortespring3 - 02. Herre
16/6-2013 17:00Kampsax - Rebæk Søpark3 - 12. Herre
16/6-2013 18:30Ostenfeld - Otto Mønsted2 - 21. Herre
19/6-2013 18:00Ostenfeld - Hjortespring6 - 0Pokal Herre
20/6-2013 18:00William Demant - RHK1 - 0Pokal Herre
8/9-2013 16:00Villum Kann - Rebæk Søpark1 - 22. Herre
8/9-2013 18:00Bergsøe - Mønten4 - 1Træning
11/9-2013 17:50William Demant - Tietgen1 - 2Pokal Herre
15/9-2013 14:00Kampsax - Hjortespring3 - 02. Herre
15/9-2013 15:45Kampsax (D) - Løvinderne (D)0 - 7Pokal Dame
18/9-2013 18:00Bergsøe - Nordisk0 - 52. Herre
22/9-2013 13:00William Demant - Bergsøe2 - 02. Herre
22/9-2013 14:45Kampsax - Nordisk1 - 02. Herre
22/9-2013 16:30Ostenfeld - POP0 - 01. Herre
29/9-2013 14:00Villum Kann - Kampsax0 - 22. Herre
29/9-2013 15:45Kampsax (D) - Egmont (D)3 - 52. Dame
6/10-2013 13:00William Demant - Villum Kann1 - 12. Herre
6/10-2013 14:30Bergsøe - Hjortespring3 - 02. Herre
6/10-2013 16:00Ostenfeld - Egmont0 - 11. Herre
20/10-2013 15:00William Demant - Nordisk1 - 52. Herre
4/5-2014 15:15Bergsøe - Kagså FC0 - 23. Herre
4/5-2014 17:00Kampsax - Nybrogaard4 - 02. Herre
7/5-2014 18:30William Demant - Kampsax2 - 02. Herre
8/5-2014 17:45Kampsax (D) - PoNyerne (D)2 - 32. Dame
8/5-2014 19:00Ostenfeld - POP8 - 11. Herre
11/5-2014 13:30William Demant - Bergsøe3 - 0Pokal Herre
11/5-2014 15:15Villum Kann - DGK2 - 2Pokal Herre
11/5-2014 17:00Ostenfeld - Kagså FC3 - 0Pokal Herre
18/5-2014 16:00Ostenfeld - Nordisk2 - 21. Herre
25/5-2014 14:30William Demant - Rebæk Søpark2 - 12. Herre
25/5-2014 16:15Kampsax - Nybrogaard4 - 02. Herre
25/5-2014 18:00POP - DGK2 - 41. Herre
1/6-2014 14:00Kampsax - Studentergaarden0 - 22. Herre
1/6-2014 15:45Bergsøe - Hjortespring1 - 23. Herre
8/6-2014 17:00Ostenfeld - RHK1 - 01. Herre
9/6-2014 18:45William Demant - Kampsax2 - 12. Herre
9/6-2014 20:30POP - Otto Mønsted1 - 41. Herre
15/6-2014 16:15Bergsøe - Villum Kann2 - 03. Herre
15/6-2014 18:00Ostenfeld - Egmont2 - 21. Herre
18/6-2014 18:00William Demant - Egmont4 - 1Pokal Herre
18/6-2014 19:45POP - Tietgen1 - 9Pokal Herre
22/6-2014 14:00William Demant - Studentergaarden2 - 02. Herre
7/9-2014 17:00Ostenfeld - Otto Mønsted1 - 01. Herre
14/9-2014 12:15Villum Kann - Kagså FC0 - 33. Herre
14/9-2014 14:00William Demant - Studentergaarden2 - 02. Herre
14/9-2014 15:45Kampsax - Rebæk Søpark0 - 32. Herre
14/9-2014 17:30Bergsøe - Mønten3 - 03. Herre
17/9-2014 17:55William Demant - Nybrogaard3 - 12. Herre
21/9-2014 17:40Villum Kann - Mønten0 - 03. Herre
28/9-2014 15:15Villum Kann - Hjortespring0 - 33. Herre
28/9-2014 17:00Ostenfeld - DGK1 - 21. Herre
5/10-2014 12:15Villum Kann - Bergsøe[ukendt]3. Herre
5/10-2014 14:00Kampsax - William Demant0 - 32. Herre
5/10-2014 15:45Kampsax (D) - DGK (D)[ukendt]2. Dame
5/10-2014 17:00Ostenfeld - Tietgen2 - 31. Herre
11/10-2014 16:00Ostenfeld - Otto Mønsted4 - 5Pokal Herre
12/4-2015 15:00Nybrogaard - Morbærhaven2 - 1Træning
26/4-2015 14:00Kampsax (D) - Sølund (D)0 - 52. Dame
3/5-2015 12:30William Demant - Egmont1 - 11. Herre
3/5-2015 14:15Ostenfeld - RHK3 - 01. Herre
3/5-2015 16:00Bergsøe - Morbærhaven1 - 12. Herre
8/5-2015 14:45Ostenfeld - Otto Mønsted[ukendt]1. Herre
8/5-2015 14:45Ostenfeld - Otto Mønsted[ukendt]1. Herre
10/5-2015 14:45Kampsax (D) - Otto Mønsted (D)0 - 3Pokal Dame
10/5-2015 16:00Bergsøe - William Demant4 - 5Pokal Herre
17/5-2015 14:15Ostenfeld - Rebæk Søpark2 - 01. Herre
17/5-2015 16:00POP - Hjortespring0 - 02. Herre
31/5-2015 12:30William Demant - Ostenfeld1 - 21. Herre
31/5-2015 14:15Kampsax (D) - DGK (D)0 - 32. Dame
7/6-2015 14:15Bergsøe - POP4 - 22. Herre
7/6-2015 16:00William Demant - Rebæk Søpark3 - 01. Herre
7/6-2015 17:45Ostenfeld - Tietgen2 - 21. Herre
13/6-2015 15:00Ostenfeld - Otto Mønsted4 - 11. Herre
14/6-2015 12:30William Demant - Nordisk2 - 31. Herre
14/6-2015 14:15Bergsøe - Studentergaarden0 - 02. Herre
21/6-2015 17:00Bergsøe - Nybrogaard1 - 22. Herre
6/9-2015 12:30William Demant - RHK0 - 31. Herre
6/9-2015 14:15Ostenfeld - Egmont3 - 01. Herre
6/9-2015 16:00Bergsøe - DGK4 - 22. Herre
6/9-2015 17:45Kampsax (D) - Egmont (D)5 - 02. Dame
13/9-2015 13:00Kampsax (D) - Tietgen (D)3 - 02. Dame
13/9-2015 14:15Ostenfeld - Nordisk5 - 21. Herre
13/9-2015 16:00Bergsøe - Kagså FC11 - 02. Herre
13/9-2015 18:00William Demant - Otto Mønsted1 - 31. Herre
20/9-2015 15:00Kampsax (D) - DGK (D)5 - 02. Dame
27/9-2015 14:00William Demant - Tietgen0 - 31. Herre
3/10-2015 16:10Bergsøe - Hjortespring3 - 22. Herre
4/10-2015 14:15Ostenfeld - William Demant4 - 11. Herre
4/10-2015 16:00Kampsax (D) - Tietgen (D)4 - 12. Dame
30/4-2016 17:30POP - Bergsøe5 - 4Pokal Herre
1/5-2016 14:00Ostenfeld - DGK4 - 1Pokal Herre
8/5-2016 14:45Ostenfeld - Morbærhaven4 - 01. Herre
8/5-2016 16:30Bergsøe - Egmont1 - 31. Herre
22/5-2016 14:15Ostenfeld - Bergsøe3 - 01. Herre
29/5-2016 14:15Bergsøe - Tietgen1 - 41. Herre
5/6-2016 16:00Ostenfeld - Tietgen1 - 21. Herre
8/6-2016 18:00Ostenfeld - Nordisk3 - 0Pokal Herre
11/6-2016 15:00Ostenfeld - Otto Mønsted3 - 31. Herre
12/6-2016 16:45Bergsøe - Morbærhaven0 - 31. Herre
19/6-2016 14:15Ostenfeld - POP1 - 1Pokal Herre
4/9-2016 14:15Ostenfeld - Nordisk1 - 01. Herre
4/9-2016 16:00Bergsøe - Otto Mønsted0 - 31. Herre
11/9-2016 14:30Ostenfeld - Egmont1 - 21. Herre
11/9-2016 16:00Bergsøe - Nordisk0 - 31. Herre
25/9-2016 16:00Bergsøe - Ostenfeld0 - 31. Herre
14/5-2017 16:00Ostenfeld - Studentergaarden3 - 01. Herre
4/6-2017 17:00Ostenfeld - Tietgen0 - 41. Herre
7/6-2017 18:00Ostenfeld - Nybrogaard5 - 61. Herre
11/6-2017 16:00Ostenfeld - Otto Mønsted0 - 21. Herre
10/9-2017 16:00Ostenfeld - Nordisk3 - 01. Herre
17/9-2017 14:45PoNyerne (D) - DGK (D)[ukendt]2. Dame
17/9-2017 16:00Ostenfeld - Egmont3 - 01. Herre
17/9-2017 16:00Nybrogaard - Nordisk0 - 11. Herre
1/10-2017 14:00Nybrogaard - Ostenfeld0 - 31. Herre
Carlsberg Sport logo